Finalists

Finalists Ganton 19th/20th May, 2019

Liam Burns (+3) Eagle

David Miller (+3) Bluefin Sport             

Rob Purvey (4) Golf Car UK

Andy Crummey (5) The GCS

Jezz Ellwood (5) The GCS

Richard Dixon (6) BRS/Teeofftimes                 

Neil Hartley (9) Bluefin Sport                

Phil McInley (10) Eagle

Bob King (10) BRS/Teeofftimes              

Craig Higgs (11) Golf Genius                                                                

Michael Coffey (12) The GCS                          

Matt Patton (14) Golf Car UK       

Mike Zisman  Golf Genius

Gary Pearce (12) Ganton – HOST          

 

Alex Woodward (+1) Hankley Common

Tim Aggett (0) Sidmouth

Darren Murphy (0) Harborne

Karl Adams (0) Radcliffe on Trent

Scott Clark (0) Boyce Hill

Chris White (0) Hunstanton

Mike Ducker (0) Reigate Hill

Dan Hacker (0) Stratford on Avon

Stuart Gillett (2) Goodwood

Phil Bonsall (2) Piltdown

Callum Austin (3) Royal Cinque Ports

Stephen Billings (4) Redlibbets

David Morgan (5) Royal County Down HOLDER

Greg Kemsley (5) Hassoscks

Chris Williams (5) Hillside

Neal Milton (5) Sheringham

Ben Tawell (6) Newton Green

Chris Cuttler (6) Dore & Totley      

Martin Gillett (6) Hobbs Cross

Paul Smith (7) Faversham

Gareth Evans (7) West Cornwall

Alan Davey (8) Contributor

James Washington (8) Bradford   

Mike Verhelst (8) Bury St Edmunds

Ian Chamberlain (8) Frinton

Adrian Dawson (9)

David Owen (9) Poulton Park

Scott Ballentine (9) Royal Worlington

Michael Sawicki (9) Royal Birkdale

Richard Hall (10) Luffenham Heath

Jim Davidson (11) Loudoun Gowf

Alistair Smith (12) NGCAA

Matthew Bowman (12) Ely City

John Aughterlony (12) Rochester & Cobham

Paul Weatherill (13) Baildon

Stephen Blake (13) Worthing

Julie Ruscoe (14) Colchester

Martin Ball (14) Eaglescliffe

Sherlock Holmes (14) Prestbury    

Steve Boustead (15) Dewsbury & District

Brian Lever (15) Beecles

Julian Reynolds (16) East Devon

Graham Finney (17) Mickleover

Judy Barker (20) Bishap’s Stortford

Bob Tawell (22) Rushmere             

 

Chris Gotla (3) Beaconsfield

Simon Bawden (4) Thurlestone

John Douglass (6) Liphook

Murray Cook (7) Fulwell

David Mabbott (8) Langley Park

David Cook (14)

 

Attending:         

Philip Vince – Majestic Crystal